Ceník

Pod ceníkem je bližší popis uvedených služeb.

1000 Kč Ošetření kraniosakrální terapií (dotykem) včetně bezdotykového srovnání osy těla a čakrového systému, vyčištění a rozsvícení čaker + krátká konzultace (= cca 60 minut, vyjímečně trochu déle). Toto ošetření nemá žádné riziko. Výjimečně přitom může dojít k emocionálnímu uvolnění – pláč, smích, krátkodobý třes apod. Pokud se sezení prodlouží o více než 15 minut nad 60 minut, cena se navyšuje za každých dalších započatých 15 minut o 200 Kč. Pokud klient vyžaduje pouze kraniosakrální terapii bez energetického působení, cena zůstává stejná.
800 KčTotéž u dětí od 3 do 15 let.
1000 KčEnergetické ošetření a očištění většího rozsahu do 60 minut, děti 800 Kč.
500 KčTotéž na dálku do 30 minut (delší čas se na dálku nepoužívá, je to silné a účinné i tak).
1000 KčHovory s duší cca 60 minut. Do 30 minut jen 500 Kč.
1200 KčKombinace kraniosakrální terapie, osa těla, čakry a krátký „Rozhovor s duší“ – celkem cca 75 minut.
1000 KčRodinné (šamanské) konstelace – individuální – v přítomnosti Vás, mě a případně také vašeho známého či kamarádky – je totiž lepší někoho mít s sebou než být jen ve dvou se mnou. Uvedená cena platí, pokud se vejdeme do cca 60 minut, delší čas úměrně navyšuje cenu. Výjimečně může při tom dojít k silnějšímu emocionálnímu uvolnění provázeném například pláčem, smíchem.
1000 KčHoroskop s ústním výkladem a konzultací do 60 minut (ne písemný). Delší čas úměrně navyšuje cenu. Tato cena platí i při výkladu po telefonu nebo skype. Bez rizika. Potřebuji znát předem údaje o narození – již při objednávání astrokonzultace.
1200 KčLymfodrenáž ruční 75 až 90 minut.
1000 KčLymfodrenáž ruční cca 60 minut.
1000 KčZasvěcení do jednoho stupně Shamballa, Ra Sheeba, Reiki. V případě Shambally a Ra Sheeby se zasvěcují první dva stupně najednou, přičemž u Ra Sheeby je druhý stupeň již mistrovským a zasvěcený může dále zasvěcovat druhé. U Shambally je mistrovský až čtvrtý stupeň.
800 KčZasvěcení do jednoho stupně na dálku.
800 KčKonzultace do 60 minut osobně i po telefonu či skype. Delší čas úměrně navyšuje cenu. Do 30 minut 400 Kč.

UPOZORNĚNÍ: V případě, že se nebudete moci dostavit na sezení a neomluvíte se minimálně 24 hodin předem, bude vám účtován storno poplatek ve výši 500 Kč.

Ceny jednotlivých kurzů jsou v Nabídce KURZŮ.

Nabídka SLUŽEB

  • Ošetření kraniosakrální terapií na lehátku v oblečení, možno doplnit Somatoemocionálním uvolněním a energiemi (očista apod.)
  • Energetické ošetření - čištění aury, dobíjení a čištění čaker, srovnání linie hara (osa těla zajišťující naši rovnováhu), spirituální „chirurgii“, odstranění bloků, Andělské energie, energie kamenů, silových zvířat a rostlin, uvolnění bloků pomocí reflexních bodů. Při práci mohu na přání použít také Reiki, Shamballu a Ra Sheebu.
  • Astrologické poradenství s ústním výkladem horoskopu na principu otázek a odpovědí, partnerský (vztahový) horoskop
  • Hovory s duší - jemný způsob, jak otevřít a také, jak získat odpovědi své duše na otázky, které nás zajímají (například co se týká životních situací a rozhodování o dalších krocích na cestě). Při procesu vidíme povahu své duše.
  • Konstelace (rodinné, šamanské) - také jen mezi čtyřma či šesti očima - účinný způsob jasného vhledu do vztahových záležitostí a jejich urovnání.
  • Cviky na odstranění fyzických bloků a potíží
  • Lymfatickou ruční drenáž
  • Kurzy a semináře kraniosakrální terapie, práce s energií, astrologie, rodinné konstelace.
  • Zasvěcení do Mistrovských energií Shamballa, Ra Sheeba, Reiki