Astroporadna

Astrologií, sestavováním a výkladem horoskopů a astroporadenstvím se zabývám více než 20 let.

Neradím a nepředpovídám budoucnost laciným způsobem, který si můžete přečíst v časopise, anebo formou diskuze zdarma na internetu, protože to je příliš obecné a velmi zavádějící – tzn. buď se „strefí“ nebo ne.

Pokud chcete skutečně seriózní horoskop a radu, nemůžete vycházet pouze z toho, jaké je kdo znamení, anebo jestli je měsíc v úplňku. Přesně vypočítaný horoskop je velmi složitá a dosti přesná věc na to, aby se s ním mohlo zacházet jako se sázkou do loterie – buď to vyjde nebo ne. Zobecňováním jednotlivých znamení se astrologická věda degraduje na něco, čím rozhodně není. Horoskop z časopisů (apod.) je jen zábava, ale není důvěryhodný.

Astrologie Astrologie, narozdíl od numerologie, bere v úvahu nejen datum narození, ale i čas a místo, od něhož se odvíjí váš ascendent a jednotlivé oblasti života. Právě v tom je jedinečná a nenahraditelná. Znamení, v němž jste se narodili, tzn. vaše sluneční znamení, je jen jedním docela maličkým střípkem z obrovské nádoby informací, které se o sobě můžete pomocí přesně sestaveného horoskopu dozvědět. Například - mnohdy vás může výrazněji ovlivňovat úplně jiné znamení než to, v němž jste se narodili.

Astrologie s novou tváří

Nevidím horoskop jako pevně daný neměnný předpovězený osud, ale jako užitečný nástroj - mapu pro orientaci v životě a konkrétní situaci, abyste se mohli sami rozhodnout na základě informací, které dostanete a v kterých jste předtím neměli jasno. Jsem tady pro Vás, abych vám skutečně a konstruktivně pomohla zorientovat se ve vaší situaci, a to buď formou pohovoru u mě nebo po telefonu či skype, jestliže:

  • stojíte na životní křižovatce a nejste si jisti, kterým směrem se dát
  • jste zabloudili na své cestě životem
  • máte vztahové problémy či nejasnosti (týkající se druhých nebo i sebe sama)
  • vás zajímají vaše přednosti, talenty, slabosti apod.
  • chcete vědět, zda je správná doba pro nějaké rozhodnutí
  • vás zajímá, jakým směrem se budou vyvíjet jednotlivé oblasti vašeho života v nejbližších měsících či letech a mohli jste se podle toho zařídit
  • se chcete zorientovat v partnerském životě – partnerský horoskop
  • chcete vědět, jak nejlépe přistupovat k vašemu děťátku, jaké jsou jeho potřeby a v čem je podporovat (na co má vlohy), anebo v čem je máte usměrnit

Stačí, když mi zavoláte, anebo napíšete e-mail či sms a uvedete své datum narození, čas narození a místo narození. Já vám sestavím horoskop a domluvíme se na schůzce osobní či po telefonu. Cena je 1000 Kč/max. 60 minut výkladu, včetně vyhotovení horoskopu (mapy rozmístění planet).

Také pořádám kurzy astrologie hrou Pokud se nesejde potřebný počet lidí, jsem ochotna vyučovat astrologii po dohodě i jednotlivce. Cena je v takovém případě 800 Kč/hodinu výuky čistého času.